Watch IPL 2020: ଦୁଇଟି ସୁପର ଓଭର ପରେ KXIP ଜିତିଲା, ଏମିତି ଥିଲା ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

preity zinta

ଦୁବାଇ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL) ର ୧୩ ତମ ସିଜନରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଟିମ୍ କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର (KXIP) ସହ ମାଲିକ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ତାଙ୍କ ଦଳର ଉତ୍ସାହ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପ୍ରୀତି ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସ (UAE) ରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଦଳର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚରେ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ରବିବାର ଦିନ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ବିପକ୍ଷରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁପର ଓଭରରେ ଜିତିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହା ପରେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା କିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଥିଲେ ତାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

CSK ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଗ୍ଲୁକୋଜ ଖାଇ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସ ବୋଲି କହିଲେ ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗ

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଜିତିବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରୀତି ଅନ୍ୟ ଜଣେ କିଙ୍ଗର ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ, ପ୍ରୀତି ଖୁସିରେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାମେରାରେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଦର୍ଶକ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଉତ୍ସବର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ସୁପର ଓଭରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (KKR) ସୁପର ଓଭରରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH)କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଦୁଇଟି ସୁପର ଓଭରରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୬ ଟି ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୧୭୬ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସମାନ ସ୍କୋର କରିଥିଲା ୧୭୬/୬। ପ୍ରଥମ ସୁପର ଓଭରରେ ଉଭୟ ଦଳ ପାଞ୍ଚ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁପର ଓଭରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୧୧/୧ ଏବଂ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ୧୫/୦ କରିଥିଲେ। ରାହୁଲ ୭୭ ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ (Man of the Match) ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ।

ପ୍ରଥମ ସୁପର ଓଭରରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମି (Mohammed Shami) ମାତ୍ର ପାଞ୍ଚ ରନ୍ ଦେଇଥିବାବେଳେ କ୍ରିସ୍ ଜୋର୍ଡାନ (Chris Jordan) ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁପର ଓଭରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୧୧ ରନ୍ ପାଇଁ ଅଟକାଇଥିଲେ। କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ସ୍ମରଣୀୟ ବିଜୟ ଦେବା ପାଇଁ କ୍ରିସ ଗେଲ ଏବଂ ମାୟାନକ ମିଳିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ବିଜୟ ପରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ୬ ଟି ପଏଣ୍ଟ ରହିଛି, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ନେଟ ରନ୍ ଯୋଗୁଁ ଦଳ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନକୁ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଛି।

Also Read| IPL 2020: ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ KKR ଦଳର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଛାଡିଲେ କାହିଁକି?

Share this:

You may have missed