IPL 2020 SRH vs RCB: ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିଜୟୀ, ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ୬ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ

Virat-and-Warner

ଦୁବାଇ: ଆଇପିଏଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ (IPL Cricket) ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ଗତକାଲି ରାତିରେ ଆବୁଧାବିରେ ଚାଲିଥିବା ଏଲିମିନେଟର ମ୍ୟାଚରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ (RCB) ୬ ଟି ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ୧୩୨ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦୁଇଟି ବଲ ଥାଇ ୪ ଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ସ୍କୋରକୁ ହାସଲ କରିଥିଲା।

୪୪ ବଲରୁ କେନ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ (Kane Williamson) କଠିନ ଅପରାଜିତ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ଏବଂ ଜେସନ ହୋଲଡର (Jason Holder) ଙ୍କ ଅଲରାଉଣ୍ଡ ସୋ ୨୦ ଟି ବଲରୁ ଅପରାଜିତ ୨୪ ରନ ସମେତ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଟାର୍ଗେଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା। ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ (Mohammed Siraj) ବାଙ୍ଗାଲୋର ପାଇଁ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ୨୦ ଓଭରରେ ସାତୋଟି  ୱିକେଟ ହରାଇ ପାଇଁ ୧୩୧ରନ୍ କରିଥିଲା। ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋରର୍ ହୋଇଥିଲେ, ୪୩ ଟି ବଲରୁ ୫୬ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଇଁ ଜେସନ ହୋଲ୍ଡର ସର୍ବାଧିକ ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ।

Simona Halep: ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ସିମୋନା ହାଲେପ କୋଭିଡ-୧୯ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ 

ରବିବାର ଦିନ ସମାନ ସ୍ଥାନରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ (DC)କୁ ଭେଟିବ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ବାଦ୍ ପଡିଛି।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦୁବାଇର ପ୍ରଥମ ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୫୭ ରନ୍ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି।

Also Read| Team India: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ

Share this:

You may have missed