ଆଜିର ରାଶିଫଳ

Daily Horoscope Mahimalive.in live

ମେଷ: ଆପଣ ଖାଲି ସମୟର ଆନନ୍ଦ ନେଇ ପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସ୍ତ୍ରୋତରୁ ଧନ ମିଳିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ କେବେ ବି ଭାବି ନଥିବେ। ପାରିବାରିକ ଦାଇତ୍ୱ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସର୍ବପ୍ରିୟ ସାଙ୍ଗକୁ ମନେ ପକେଇବେ ଓ ତାଙ୍କର ଅନୁପସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି କାଲି କାହାରିକୁ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ମିଳିବା ବଡ କଷ୍ଟକର ବ୍ୟାପାର। ଏ ବିଷୟରେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଲୀ ଯେହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ପାଇଁ ପାରିବେ।

ବୃଷ: ଆପଣଙ୍କ ଉଦାର ସ୍ଵଭାଵ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଗୁଡ଼େ ଖୁସି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ନେଇକି ଆସିବ ବିଗତ ଦିନରେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଧନ ବିନିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ନିହାତି ଜରୁରୀ। ଆଜି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ କି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିବେକ ସହିତ ଘରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ଆପଣଙ୍କ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଯୋଉ ମାନେ ଓଭର ଟାଇମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆଜି ତାଙ୍କ ଉର୍ଜାରେ ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିବେ ଓ ଦିନ ଯାକ ଚାପ ଓ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହି ପାରନ୍ତି। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଖାଲି ସମୟରେ ରଚନାତ୍ମକ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସେ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ।

କର୍କଟ: ଖୁସି ରହନ୍ତୁ, କାରଣ ସବୁ ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ଏହା ବିଷ ନିରୋଧକ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମାଗିପାରେ। ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ପଙ୍ଗୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନିଜ ପିଲା କିମ୍ବା ନିଜଠୁ କମ ବୟସ ଲୋକଂକ ସହିତ ଧର୍ଯ୍ୟରେ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇ ପାରେ। ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନଟିଏ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିସ୍ୟତପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ। କିନ୍ତୁ ଘରେ କୌଣସି ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନପାଇଁ ସବୁ ଯୋଜନା ପଣ୍ଡୁର ହୋଇଯିବ।

ସି˚ହ: ଘୃଣାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସମବେଦନା ସ୍ଵଭାଵ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ। ନିଜ ପାଇଁ ଧନ ସଂଚୟ କରିବାର ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଆଜି ସଫଳ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଉଚିତ ମାତ୍ରାରେ ସଂଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ। ନିଜର ସାମାଜିକ ଜୀବନକୁ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ  ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟ ପରେ ଦେଖା କରିବାର ବିଚାର ଭାବି ଆପଣ ହୃଦୟର ଗତି ବଢି ପାରେ। ରାତ୍ରି ସମୟରେ ପରିବାର ବର୍ଗଙ୍କ ଠାରୁ ଟିକେ ଦୂରରେ ରହି ଆପଣ ଛାତ ଉପରେ ବା ପାର୍କରେ ସମୟ କାଟିବାକୁ ଚାହିଁବେ। 

କନ୍ୟା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଅର୍ଥହାନିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତେଣୁ ଦେବା ନେବା ମାମଲାରେ ଯେତେ ସତର୍କ ରହିବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସେତେ ଭଲ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଭଲରେ କାଟିବାକୁ ଯଦି ଚାହୁଁଛନ୍ତି,ତେବେ ଦିନସାରା ମନଲଗାଇ କାମ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା: ଘୃଣାର ଭାବନା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ି ପାରେ। ଏହା କେବଳ ନିଜର ସହିବା-ଶକ୍ତି କମ କରେ, ତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ବିବେକରେ କଳଙ୍କ ଲାଗି ଯାଏ ଓ ସଂପର୍କରେ ବାଧା ଆସି ଯାଏ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଆଜି ତୁଟି ପାରେ ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଜିଦି ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ଜୀବନ ସାଥୀ ଅପମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ। 

ବିଛା: ଯେଉଁ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଚାରି ଆଡ଼େ ଅଛି ଓ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି, ତାହାଠୁ ବାହାରକୁ ବାହାରନ୍ତୁ। ନିଜର ଅଧିକା ଧନକୁ କୌଣସି ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଦରକାର ସମୟରେ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ।  ଘରୋଇ ଜୀବନ ଶାନ୍ତି ଓ ଖୁସି ଭରା ରହିବ। ଯାତ୍ରା ଯୋଗୁଁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ମିଳି ପାରେ ଓ ତାହା ସଂଗେ ସଂଗେ ଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ଆଜି ଆପଣ ଆଶାର ଯାଦୁ ଦୁନିଆରେ ଥିବା ଭଳିଆ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଘରୁ ଆପଣ ଯଦିବା ସକାରାତ୍ମକ ସ୍ଥିତି ରେ ବାହାରିବେ ତଥାପି କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ବସ୍ତୁ ଚୋରି ହେବ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ି ଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥାକୁ ନେଇକି ଅତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖେଇବ ଓ ଘରେ ଯୁକ୍ତି ହେବ।

ମକର: ଆଜିର ଦିନ ଯୋଗ ଓ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ପୁରା ଦିନ ଉର୍ଜ୍ଜାର ସହିତ କାଟିବେ। ଅଧିକ ଦିନ ପାଇଁ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।  ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ। ଘରର ପରିବେଶ କାରଣରୁ ଆପଣ ଦୁଃଖୀ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଆଜି ବହୁତ ସାରା ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଖାଲି ସମୟ ଟିଭି, ମୋବିଲେ ବା ଇଣ୍ଟେର୍ନେଟ ସର୍ଫିଙ୍ଗ କରି କାଟିବେ।  

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି ଉଚ୍ଚ ଓ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମୟରେ ଅଧୀର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଓ ନିଜର ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ରଖନ୍ତୁ। ଏହା ଶରୀର ପାଇଁ ସେତିକି ହିଁ ଆବଶ୍ୟକ, ଯେତିକି କାମ-ଧନ୍ଦା ପାଇଁ ପଇସା। ଧନ ଓ ଅର୍ଥର ମହତ୍ୱ ଆପଣ ଭଲଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସଞ୍ଚିତ ଧନ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ କାମରେ ଆସିବା ଓ ଆପଣ ବହୁତ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାରୁ ବାହାରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ପିତା-ମାତା ଓ ବନ୍ଧୁମାନେ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।  

ମୀନ: ନିଜର ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ,ବିଶେଷ କରିକି ଅସୁବିଧା ସମୟରେ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅକାରଣ ଧନ ଅପବ୍ୟୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ନିଜ ବଦଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ କାବୁ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ଉଚିତ।  ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ବେଶୀ ଛାଡ ଦେବା କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିଲାଦିନର ଇଛା ଗୁଡ଼ିକୁ ପୁର୍ଣ କରିପାରିବାପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ମିଳିବ।

Also Read | Diwali:ରାଜ୍ୟରେ ବାଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷେଧ, ବାଣ ବିକ୍ରି ଏବଂ ଫୁଟାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

Share this: