ଆଜିର ରାଶିଫଳ

Daily Horoscope Mahimalive.in live

ମେଷ: ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ କିଛି ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆଜି, ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ ଏବଂ ସଞ୍ଚୟ କରିବାର କୌଶଳ ଶିଖିପାରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ବ୍ୟବହାରରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ। ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ। ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍। ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଘରେ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି।

ବୃଷ: ଆପଣଙ୍କ ମଜାଳିୟା ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ପାଖରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପଡ଼ୋଶୀ ସହିତ ଝଗଡା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେବ। ଯଦି ଆପଣ ସହଯୋଗ ନକରନ୍ତି ତେବେ କେହି ଆପଣଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିପାରେ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଖରାପ କରିପାରେ, ତେଣୁ କିଛି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ମିଥୁନ: ଅଧିକ ଫାଷ୍ଟ ଫୁଡ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରାଯିବା ଉଚିତ୍। ଅଯଥା ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ତେଣୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କଠୋର ଶବ୍ଦ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅସୀମିତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ଚାପରୁ ଅଥବା କୋଣସି କାରଣରୁ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଆପଣ ନିଜ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସ୍ତର ବଜାୟ ରଖିବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଦିନଟି ଭଲରେ ବିତେଇବେ।

ସି˚ହ: ଯଦି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି, ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସ୍ତର କମ୍ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ।

କନ୍ୟା: ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରାଯିବା ଉଚିତ୍। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଉଦାର ଆଚରଣର ସୁଯୋଗ ନେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତିକ୍ତ ତ୍ରୁଟି କ୍ଷମା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେବ। ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତକାରୀ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଦିନ ଯେତେ ଆଗକୁ ବଢିବ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ।  

ତୁଳା: ବିଶେଷ କରି କ୍ରୋଧକୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି, ଆପଣ ନିଜକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ନିବୃତ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ। ଭୁଲ ଯୋଗାଯୋଗ କିମ୍ବା ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ। ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଏବଂ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଅତୀତରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରି ନଥିଲା। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିବାହରେ ଆପଣ କଠିନ ସମୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦିନର ଶେଷରେ, ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ବିଛା: ଆପଣଙ୍କ ଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଶଂସାର ଯୋଗ୍ୟ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆରାମଦାୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ। ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନିଜ ଭିତରେ କରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଚୁମ୍ବକୀୟ ବାହ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ରଖିବ।

ଧନୁ: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆଜି ସୁଗନ୍ଧ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ନାପସନ୍ଦକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରେ। ଆଜି, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ନେଇଯିବେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ସହିତ ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତଥାପି ଆପଣ ପରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର: ଅତ୍ୟଧିକ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଓଜନ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଆଣିଦେବ। ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରୁ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଜରୁରୀ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନା ବିଫଳ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ ଅଜାଣତରେ କିଛି ଚମତ୍କାର କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପ୍ରକୃତରେ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ – ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ କାରଣ ଏହା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ  ସହଜ ଲାଗିବ। ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବାକୁ ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ। ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ହଜିଯାଉଥିବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଭବ କରିବ।

ମୀନ: ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶରେ କୋଣସି ଜମିରେ ବିନିଯୋଗ କରିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଆଜି ଏହାକୁ ଭଲ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରେମ କରିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ ମାଧ୍ୟମରେ ଉତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ମଧ୍ୟ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

Also Read | Odisha Covid19: ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨୬୧୦ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ

Share this: