ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ‘ଭୟାଳୁ’, ଯଦି କଂଗ୍ରେସ କ୍ଷମତାରେ ଥାଆନ୍ତା ତେବେ ଚୀନକୁ ୧୫ ମିନିଟରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥାନ୍ତା: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

Rahul Gandhi
Share this:

ହରିୟାଣା: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ (PM Modi )ଙ୍କ ଉପରେ ତୀବ୍ର ଆକ୍ରମଣ କରି କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ(Rahul Gandhi) ହରିୟାଣା (Haryana) ରେ ଏକ କୃଷକ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବା ସମୟରେ ଏପରି କହିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଏହି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରେ କୃଷକ ଏବଂ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାବେଳେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି।

ଚୀନ୍ (China) ଦ୍ୱାରା ଦେଖାଯାଇଥିବା ଆକ୍ରୋଶ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏକ ନମ୍ର ନୀତି ଆପଣାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସମସାମୟିକ ଯୁଗରେ ଭାରତ ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ଦେଶ ଯାହାକି ଅନ୍ୟ ଦେଶକୁ ନିଜ ଜମି ଦଖଲ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଉଛି। ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କ ଦଳ କ୍ଷମତାରେ ଥାଆନ୍ତା, ତେବେ ଚୀନ୍ “୧୫ ମିନିଟ୍” ରେ ବିତାଡିତ ହୋଇଥାନ୍ତା।

ଭୟଭୀତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଜମି କେହି ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଆଜି ଦୁନିଆରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦେଶ ଅଛି ଯାହାର ଜମି ଅନ୍ୟ ଦେଶ ନେଇଛି। ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନିଜକୁ ‘ଦେଶଭକ୍ତ’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଯଦି ଆମେ କ୍ଷମତାରେ ଥାଆନ୍ତୁ। ୧୫ ମିନିଟରୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚାଇନାକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥାନ୍ତେ ବୋଲି ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି।

Also Read | VIP Farmer:ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଜଣେ ‘ଭିଆଇପି କୃଷକ’ ଏକ ସୋଫା ସହିତ ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ବସୁଛନ୍ତି:କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ

Farmer Bills: କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଆସିଲେ ତିନି କୃଷି ବିଲ୍ କୁ ଡ଼ଷ୍ଟବିନ୍ ରେ ଫିଙ୍ଗିଦେବ: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

Share this: