‘Mirzapur’ କାଲିନ ଭାଇ ବିହାରର ଭୋଟରଙ୍କୁ ଏହି ବିଶେଷ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି

pankaj tripathy

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୦ (Bihar Election 2020)ର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୮ ରେ ୧୬ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୭୧ଟି ସିଟ୍ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଏହି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମଧ୍ୟ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବିହାର ସହ ଜଡିତ ସେଲିବ୍ରେଟି (C elebrity) ମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଭୋଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ ସଚେତନ କରାଉଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମିର୍ଜାପୁର (Web Series Mirzapur)ର କାଲିନ ଭାଇ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ (Pankaj Tripathy) ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ (Social Media)ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର (Post Share) କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ (viral) ହେଉଛି।

ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଦ୍ୟତ୍ଵବୋଧକ ଭାବରେ ଭୋଟ୍ ଦିଅନ୍ତୁ, ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବାଛନ୍ତୁ। ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ରିଟ୍ୱିଟ (Retweet) କରିଛନ୍ତି। ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯଦି କାଲୀନ ଭାଇ ଭୋଟ୍ (Vote) ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯିବେ।’

ADVERTISING

boAt Airdopes 171 Bluetooth Truly Wireless Earbuds with Mic(Active Black)

ନିକଟରେ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ (Amazon Prime Video)ରେ ‘ମିର୍ଜାପୁର ୨’ (Mirzapur 2)  ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲୁଡୋ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ। ଦୀପାବଳିର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉତ୍ସବରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

Also Read|Watch Laxmmi Bomb: ମୁକ୍ତିଲାଭ କଲା ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘Burj Khalifa’, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଲୁକ୍

Share this: