IPL 2020 SRH vs DC: ଦିଲ୍ଲୀ ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଫାଇନାଲ୍ ଖେଳିବ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୭ ରନରେ ପରାସ୍ତ

ଦୁବାଇ: ଆଇପିଏଲର ୧୩ ତମ ସିଜିନର ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ (DC) ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) କୁ ୧୭ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଏହା ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଲିଗ୍ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ୧୦ନଭେମ୍ବରରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ।

ଆବୁଧାବିରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଟସ୍ ଜିତିବା ବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୯୦ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଏହାର ଜବାବରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୨୦ ଓଭରରେ ୮ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ମାତ୍ର ୧୭୨ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିପାରିଲା। କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ସର୍ବାଧିକ ୬୭ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅବଦୁଲ ସମାଦ ୩୩ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀର କାଗିସୋ ରାବାଡା ୪ଟି, ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସ ୩ଟି ଏବଂ ଅକ୍ଷାର ପଟେଲ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ।

IPL 2020 SRH vs RCB: ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିଜୟୀ, ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ୬ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ

ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ଆଇପିଏଲରେ ତାଙ୍କର ୧୫ ତମ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ କରିଥିଲେ। ଷ୍ଟୋଇନିସ୍ ତାଙ୍କୁ ରାବାଡାଙ୍କ ହାତରେ କ୍ୟାଚଆଉଟ କରାଇଥିଲେ। ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିନଥିଲା। କ୍ୟାପଟେନ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର, ପ୍ରିୟମ ଗର୍ଗ ଏବଂ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ପ୍ରଥମ ୫ ଓଭରରେ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସ ପ୍ରିୟ ଗର୍ଗ (୧୭) ଏବଂ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ (୨୧) ଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଥିଲେ।

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୦ଓଭରରେ ୩ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୮୯ ରନ୍ କରିଥିଲା। ଲିଗରେ ଶିଖର ଧାୱନ ତାଙ୍କର ୪୧ ତମ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେ ସର୍ବାଧିକ ୭୮ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର ୪୨ ରନ୍ ରେ ଅପରାଜିତ ରହିଥିଲେ। ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମା, ଜାସନ ହୋଲ୍ଡର ଏବଂ ରସିଦ ଖାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ମିଳିଛି।

Also Read| Team India: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ

Share this: