NCB: ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଘରେ ଏନସିବିର ଚଢାଉ

rampal

ମୁମ୍ବାଇ: ସୋମବାର ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (Narcotics Control Bureau, NCB) ବଲିଉଡ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ (Arjun Rampal)ଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଛି। ଏନସିବି ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ୟାଜେଟ (Gadgets) ଜବତ କରିଛି। ୧୧ ନଭେମ୍ବରରେ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଗାବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡ୍ସଙ୍କୁ (Gabriella Demetriades) ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଛି। ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ରାମପାଲଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା।

ଗତ ମାସରେ ଏନସିବି ଗାବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡ୍ସଙ୍କ ଭାଇ ଆଗିସିଲୋସଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଆଗିସିଲୋସ ନିକଟରେ ଚାରା ଏବଂ ଆଲପ୍ରାଜୋଲାମ ଟାବଲେଟ ମିଳିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଲୋନାଭାଲା ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନାକୁ ଆଧାର କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଘରେ କଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା।

Sherlyn Chopra: ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ତଥ୍ୟ, ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବଂ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡ୍ରଗ୍ ନିଅନ୍ତି!

ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ଅନୁଯାୟୀ, ଆଗିସିଲୋସ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ଯୋଗାଉଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଏହାର ଯୋଗାଣ ସଂସ୍ଥା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି। ଏହି ସଂସ୍ଥାରେ ଜଡିତ ଅନ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଦୀପିକାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ କଳ୍ପନା କରାଯାଇଥିଲା। ଗତ ମାସରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଦୀପିକାଙ୍କ ଚାଟରେ ଏ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିଲା। ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ଏ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ହୋଇପାରେ।

Also Read| Junior Bachchan on Nepotism: ପାପା ମୋ ପାଇଁ କୋଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *