Junior Bachchan on Nepotism: ପାପା ମୋ ପାଇଁ କୋଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି

amitabh-abhishek
Share this:

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ (Abhishek Bachchan) ବଲିଉଡ (Bollywood) ରେ ଆତ୍ମୀୟତାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ (Amitabh Bachchan) ତାଙ୍କୁ ୨୦ ବର୍ଷର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ କେବେ ସାହାଯ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଣସି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଲମ୍ବା କ୍ୟାରିଅରରେ କେବଳ ଦର୍ଶକ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ପାପା ମୋ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି IANS ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଭିଷେକ ପିତା ଅମିତାଭଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, “ସତ୍ୟ ଏହା ଯେ ସେ କେବେବି କାହାର ଫୋନ୍ ଉଠାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ମୋ ପାଇଁ କୋଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ‘ପା’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲି। ଏହାର ଅର୍ଥ ସେ ମୋତେ କେବେ ସାହାଯ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି।”

ଅଭିଷେକ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବିଜନେସ୍ ମାନିବା ଉଚିତ୍ ଯେ ଏହା ଏକ ବ୍ୟବସାୟ। ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଯଦି ଦର୍ଶକ ତୁମ ଭିତରେ କିଛି ନ ଦେଖନ୍ତି କିମ୍ବା ଫିଲ୍ମକୁ ନମ୍ବର ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ତୁମେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇବ ନାହିଁ। ଏହା ହେଉଛି ଜୀବନର କଡା ସତ୍ୟ। “

ନଭେମ୍ବର ୧୨ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଶେଷ ବର୍ଷ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ (Web Series) ‘ବ୍ରହ୍ମ ୨’ରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭୂମିକାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲୁଡୋ’ ନଭେମ୍ବର ୧୨ ରେ ଅନୁରାଗ ବସୁଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ (Netflix) ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି। ଅଭିଷେକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁର, ରାଜକୁମାର ରାଓ, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ଫାତିମା ସାନା ଶେଖ ଏବଂ ସାନିଆ ମଲହୋତ୍ରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।

Also Read| School Reopens: ନଭେମ୍ବରରେ ଆଉ ଖୋଲିବନି ସ୍କୁଲ

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published.