Bharti Singh: ଡ୍ରଗ୍ ସେବନ ଅଭିଯୋଗରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଘରେ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଚଢାଉ

bharti-singh

ମୁମ୍ବାଇ: ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (NCB) ଶନିବାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତ ସିଂ (Bharti Singh) ଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ନିଶା ସେବନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନସିବି ଉଭୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀକୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଆନ୍ଧେରି, ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା ଏବଂ ଭର୍ସୋଭାସ୍ଥିତ ଘରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ଏଠାରୁ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ନଭେମ୍ବର ୨୦ ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ (Drugs) ମାମଲାରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଲାଇଭ-ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ଗାବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡ୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ରାମପାଲଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପଲ୍ ବାର୍ଟେଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା, ସେ ୨୫ ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି।

ଭାରତୀ ସିଂ ଜଣେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଅପ୍ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ‘କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ (Kapil Sharma Show) ରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି। ଭାରତୀ ୨୦୧୭ ରେ ଲେଖକ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଲାଫିଙ୍ଗ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ କମେଡି ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଯେପରିକି କମେଡି ସର୍କସ, କମେଡି ସର୍କସ ମହାସଙ୍ଗରାମ, କମେଡି ସର୍କସ କା ଭୁଡୁ, ଷ୍ଟୋରୀ କମେଡି ସର୍କସ କି ଏବଂ କମେଡି ନାଇଟ୍ ବାଚୋ।

Also Read| NCB: ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଘରେ ଏନସିବିର ଚଢାଉ

Share this: