ଆଜିର ରାଶିଫଳ

Daily Horoscope Mahimalive.in live

ମେଷ: କିଛିଟା ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇ ପାରେ। ଭଉଣୀର ବାହାଘରର ଖବର ଶୁଣି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ତଥାପି, ତାଙ୍କଠୁ ଦୂର ରହିବାର ବିଚାର ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଖୀ କରି ପାରେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟର ଚିନ୍ତା ଛାଡିକି ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ି ପାରେ।

ବୃଷ: ଖରାପ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥାରୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆରାମରେ ବାହାରି ପାରିବେ। ସହକରମୀ କିମ୍ବା ସହଯୋଗୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ହାଥ ବାଡେଇ ପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ବେଶୀ ସାହାଯ୍ୟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଯାହାର ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ମହତ୍ୱ ନାହିଁ, ତାହା ବାରମ୍ବାର କରି ନିଜର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ: କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଅପ୍ରିୟ ସ୍ଥିତି ଛିଡ଼ା କରି ପାରେ, କୌଣସି ନିଷ୍ପତି ପହଞ୍ଚିବା ଆଗରୁ ସନ୍ତୁଳିତ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୁଇ ପକ୍ଷକୁ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଧନ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣରେ ରହିବ ଏବଂ ଏଥି ସହିତ ମନରେ ଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ରହିବ। ନିଜ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରିବା ପାଇଁ ,ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେ।

କର୍କଟ: ଆପଣଙ୍କ ନିରାଶ ଓ ଠକ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ-ସାଥିକୁ ମାନସିକ ଚାପି ଦେଇ ପାରିବ। ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସହକର୍ମୀ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଅଧିକତର ସମୟ ଆପଣ ସୋଇ ରହିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ ଆପଣ କେତେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରି ସାରିଛନ୍ତି।

ସି˚ହ: ଆଜି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ବହୁତ ସହଯୋଗ କରିବେ ଯାହାଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ ଆଜି ଆପଣକୁ ଅର୍ଥ ହାନି ହୋଇ ପାରେ ଯଦି ଅନ୍ୟ କଥାରେ ପଡିକି ନିବେଶ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳ ସମୟ ଅଥିଥି ମାନଙ୍କ ସହିତ କାଟିବ। ଆଜି ଆପଣ ଅଳସୁଆ ହୋଇ ଶଯ୍ୟାତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରିବେ। ପରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କିଭଳି ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ସେ କଥା ଭାବି ଅନୁତାପ କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଯଦି ଆଜି ବାହାରକୁ ଯିବାର ଯୋଜନା ଅଛି ତାହେଲେ ଆଜି ବହୁତ ହସ ଖୁସିରେ ସବୁ କିଛି କଟିବ। ଆଜି ଲାଭ ମିଳି ପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ ନିଜ କଥା ରଖନ୍ତୁ ଓ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହି ପଢ଼ି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ସବୁଠାରୁ ବେଶୀ ଉପଯୁକ୍ତ।

ତୁଳା: ତରବର ହୋଇ କୌଣସି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଭାବି ଚିନ୍ତି ସବୁ ଆଡୁ ଦୃଷ୍ଟି ରଖିକି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଗହଣା କିମ୍ବା ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ କଟାଇପାରନ୍ତି। ବୈବାହିକ ଜୀବନର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଯଦି ଦେଖିବେ ତାହେଲେ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଦେଖା ଯିବ। 

ବିଛା: ବହୁତ ଦିନରୁ ଅଟକିଥିବା ଧନ ଶେଷରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ। ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଜଡିତ ହେବ ପାଇଁ ଏହା ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅଟେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ ସହକର୍ମୀ ମାନେ ବହୁତ ସାହଯ୍ୟ କରିବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଖାଲି ସମୟରେ ମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

ଧନୁ: କୌଣସି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଭେଟ କରିବା ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। ନିଜର କୌଣସି ନିକଟସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଆଜି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ଉପଦେଶ ଦିଆଯାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ମେଳାରେ ଅଧିକ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମକର: ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ହିଁ ଦିଗରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ଘରେ ଉଲ୍ଲାସର ସ୍ଥିତି ରହିବ। ଆପଣ ଏହାର ପୁର୍ଣ ରୂପେ ସହଭାଗି ହୁଅନ୍ତୁ ଓ କେବଳ ମୁକ ଦର୍ଶକ ହୋଇ କିଛି ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ କଠୋର ପରିଶ୍ରମ ଓ ନିଷ୍ଠା ନିଜେ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କହିବ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଓ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: ଆପଣଙ୍କର ଉର୍ଜା ସ୍ତର ଉଚ୍ଚ ରହିବ। ବିଗତ ଦିନରେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଧନ ବିନିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବୁଲିବା କିମ୍ବା କିଣାକିଣି କରିବା ଆନନ୍ଦାୟକ ଓ ମନୋରଞ୍ଜନ ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଦିନରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରାକୃତିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପରି ଚମକି ଉଠିବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯେଉଁ ମାନେ ଭବିଷ୍ୟରେ ଧାରା ଦେବାରେ ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରି ପାରିବେ।

ମୀନ: ନିଜର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦାନପୂର୍ଣ୍ଣ ପରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କର କୌଣସି ଉପଦେଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ କରାଇପାରେ। ନିଜର କାମ ଉପରେ ବେଶୀ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ନଚେତ ମାଲିକ ବା ଉପରିସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନଜରରେ ଆପଣଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ ଛବି ବନିପାରେ।

Also Read | Diwali:ରାଜ୍ୟରେ ବାଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷେଧ, ବାଣ ବିକ୍ରି ଏବଂ ଫୁଟାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

Share this: