Team India Australia Tour: ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ନଜର ବୁମରା ଓ ଶାମି ଉପରେ

shami bumrah-min

ଭାରତର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ବୋଲର ଜସପ୍ରିତ ବୁମରା (Jasprit Bumrah) ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ଶାମି (Mohammad Shami) ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ (Australia) ବିପକ୍ଷ ସମସ୍ତ ଦିନିକିଆ ଏବଂ ଟି୨୦ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଖେଳିବାକୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି। ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଟି ୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ହେତୁ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜରେ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ଶାମିଙ୍କୁ ଚୟନ କରିପାରନ୍ତି। ୪ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ୧୭ ଡିସେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ଉଭୟ ବୋଲରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଉପରେ ଦଳ ପରିଚାଳନାର ନଜର ରହିବ। ବିସିସିଆଇ (BCCI) ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା (Ishant Sharma) ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଫିଟ୍ ହୋଇନଥାନ୍ତେ, ତେବେ ବୁମରା ଏବଂ ଶାମିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ବୋଲିଂ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଅରୁଣ ଏହା ଉପରେ ଗୁରୁତର ଅଟନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଓଭାଲରେ ୬ ରୁ ୮ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାର ଯୋଜନା

Related Post| Ind Vs Aus: ଆଡିଲେଡ୍ ରେ ବଢିଲା କରୋନା ମାମଲା, ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସନ୍ଦେହରେ ?

ସୂଚନାନୁସାରେ, ବୁମରା ଏବଂ ଶାମି ଟେଷ୍ଟ ଦଳର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ରେଡ୍ ବଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି (Virat Kohli), କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ବୋଲିଂ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାରତ ଅରୁଣଙ୍କ ସମେତ ଦଳ ପରିଚାଳନା ୧୨ ଦିନରେ ୬ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଇବାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ।

Also Read| India Tour of Australia: ରୋହିତ ଟେଷ୍ଟ ଏବଂ ସାମସନ ODI ଦଳରେ ସାମିଲ; ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଛୁଟି

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *