Kacha Badam ଗୀତରେ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲଟି ଥିବା ଭୁବନ ବାଦ୍ୟାକର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି

bhuban_badyakar_kacha_badam
Share this:

କୋଲକାତା: Kacha Badam Song Bhuban Badyakar ସୋମବାର ରାତିରେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ‘କଚା ବାଦାମ’ ଗୀତର ରଚୟତା ଭୁବନ ବାଦ୍ୟାକର (Bhuban Badyakar) ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭୁବନ ବାଦ୍ୟାକରଙ୍କୁ ସିୟଦୀ ସୁପର ସ୍ପେସିଆଲିଟି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ସେଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଭୁବନ ଏକ ସେକେଣ୍ଡ ହ୍ୟାଣ୍ଡ କାର କିଣିବା ପରେ କାରଟି ଚଳାଇବା ଶିଖୁଥିଲେ। ସେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେତୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲେ। ବାଦକରଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ଛାତି ଓ ପାଟିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଭୁବନଙ୍କ ଭାଇ ବିନୟ ବାଦ୍ୟାକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇ ସେକେଣ୍ଡ ହ୍ୟାଣ୍ଡ କାର କିଣିଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ରାତିରେ ସେ କାର ଚଳାଇବା ଶିଖୁଥିଲେ। ସେ କାର ସହିତ ଘରର କାନ୍ଥକୁ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ବୀରଭୂମିର ଦୁବରାଜପୁର ବ୍ଲକର ଲକ୍ଷ୍ମିନାରାୟଣପୁର ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର କୁଡାଲଜୁଡି ଗ୍ରାମରେ ଭୁବନ ଏକ ବାଦାମ ବିକ୍ରେତା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ପାଲଟିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ (Social Media) ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା କାରଣରୁ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ। ସେଲିବ୍ରିଟି ଭୁବନ ଏହି ଗୀତର ଏକ ରିଲ୍ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ‘କାଚା ବାଦାମ’ ଗୀତ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଭୁବନ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ‘କାଚା ବାଦାମ’ ପାଇଁ ଭୁବନ ବାଦ୍ୟାକରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ, ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଭୁବନ କହିଥିଲେ, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହି ଗୀତକୁ ଗାଇଲି ସେତେବେଳେ ମୋ ଅଞ୍ଚଳର ଅନେକ ଲୋକ ମୋତେ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉପହାସ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୀତଟି ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ମୋତେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କେହି କେହି ମୋତେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବିଡମ୍ବନାର ବିଷୟ। ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ।’

Read Also | Covid Odisha Updates: ଆଜି ଓଡିଶାରୁ ୧୬୮ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ୮ ମୃତ୍ୟୁ

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *