IPL 2020 CSK vs KXIP: CSK ଠାରୁ ହାରି KXIP ପ୍ଲେଅଫ ରୁ ବାହାର

csk vs kxip

ଦୁବାଇ: ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (Indian Premier League) ସିଜିନର ୫୩ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ (CSK) କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ(KXIP) କୁ ୯ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଏହି ପରାଜୟ ସହିତ ପଞ୍ଜାବକୁ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ରେସରୁ ହଟାଇ ହଟିଛି। ସେ ୧୪ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୬ ଟି ବିଜୟ ସହିତ ୧୨ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ଚେନ୍ନାଇ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ବାହାରେ ଅଛି। ସେ ମଧ୍ୟ ୧୪ ଟି ମଧ୍ୟରୁ ମାତ୍ର ୬ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି।

Related Post ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦ ଜଣାଇଲେ

ଆବୁଧାବି (Abudhabi) ରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଟସ୍‌ ହାରିବା ପରେ ପଞ୍ଜାବ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସି ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୫୪ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଥିଲା। ଏହାର ଜବାବରେ ଚେନ୍ନାଇ ୧୮.୫ ଓଭରରେ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୫୪ ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା। ଲିଗ୍‌ରେ କ୍ରମାଗତ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରି ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ (Ruturaj Gaikwad) କ୍ରମାଗତ ୬୨ରନ୍‌ର କ୍ରମାଗତ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ୪୮ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ ୩୦ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ପଞ୍ଜାବର କ୍ରିସ ଜୋର୍ଡାନ ଏକମାତ୍ର ୱିକେଟ୍ ପାଇଛନ୍ତି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜାବ ୬ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୫୩ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଲିଗ୍‌ରେ ଦୀପକ ହୁଡା ଦ୍ୱିତୀୟ ପଚାଶ ରନ୍ କରି ୩୦ ବଲରେ ସର୍ବାଧିକ ୬୨ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ହୁଡା ବ୍ୟତୀତ କୋଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବଡ଼ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ।

Also Read| Team India: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ

Share this: