Hathras Case:ରାଜସ୍ଥାନ ଘଟଣାରେ ଚୁପ,କିନ୍ତୁ ହାଥରସରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଭଦ୍ରା ଡ୍ରାମା କରୁଛନ୍ତି:ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ

Ravi-Shankar-Prasad

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ (Rahul Gandhi) ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଭଦ୍ରା (Priyanka Vadra) ଙ୍କ ସମେତ   ଯେଉଁମାନେ ହାଥରସ ଘଟଣାରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ (Ravi Shanakar Prasad) ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜସ୍ଥାନ (Rajasthan) ରେ ଘଟିଥିବା ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସେମାନେ  ନିରବତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହାଥରସକୁ ନେଇ ଏକ ନାଟକ କରୁଛନ୍ତି। ଆଇନ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗୀ ସରକାର ଏସଆଇଟି ଗଠନ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି।

ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଘଟଣା। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସିଏମ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ (Yogi Adityanath) ଜୀ  ଏସଆଇଟି (SIT) ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଏକ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା କି ନୁହେଁ, ଏହାକୁ ୟୁପି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ କହିଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ୟୁପି ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କଠାରୁ ବଳାତ୍କାରର କୌଣସି  ପ୍ରମାଣ ମିଳିନାହିଁ।

Also Read : Hathras Case Updates: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଗିରଫ, ଯାଉଥିଲେ ହାଥରସ

ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ରାଜସ୍ଥାନ ଉପରେ ନୀରବ ରହିବା ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ନୀତି କ’ଣ, ଯେଉଁଠାରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି? ରାହୁଲ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଏ ବିଷୟରେ ଚୁପ, କିନ୍ତୁ ହାଥରସରେ ଏକ ନାଟକ କରୁଛନ୍ତି ଏହା କିପରି କାମ କରିବ? ”

Also Read: Hathras Case:ସିଏମ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହାୟତା,ସରକାରୀ ଚାକିରି ଏବଂ ଘର ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା

Share this: