Hathras Case: ଗାଁରେ ୪ ଘଣ୍ଟା ଯାଞ୍ଚ ପରେ CBI ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଭାଇକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଲା

hathras_cbi

ହାଥରସ:କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବ୍ୟୁରୋ (CBI) ହାଥରସ ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।ହାଥରସ ମାମଲାରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ସିବିଆଇ ବର୍ତ୍ତମାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଛି। ହାଥରସରେ ଜଣେ ଦଲିତ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସିବିଆଇ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗାଁର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ।

ଆଜି ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ଗାଁର ତିନିଟି ସ୍ଥାନକୁ ୪ ଘଣ୍ଟା ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା। ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା ପରେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲା। ସିବିଆଇ ସହିତ ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି।ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଦଳ ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଛି।

ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫି କରି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ପରିବାରର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଓ ଉତ୍ତର ପରେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। ପିଡ଼ିତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି। ସିବିଆଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡାକିଛି। ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଧାସଳଖ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।ପୀଡିତାଙ୍କ ମା ଏହି ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ସାକ୍ଷୀ ଅଟନ୍ତି। ସିବିଆଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଛି।

Also Read | Media କୁ ନାଲି ଆଖି! ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ବଲିଉଡ଼ର ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ମାମଲା

Share this: