୪୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ Discount ମିଳୁଛି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ, Amazon ରେ ମୋବାଇଲ୍ ବିକ୍ରୟ ଆରମ୍ଭ

smartphones

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶସ୍ତାରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ (Smart Phone) କିଣିବାର ସୁଯୋଗ। ଅନଲାଇନ ସପିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ (Amazon India) ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଡେ ସେଲ୍ ଆୟୋଜନ କରିଛି। ଏହି ୫ ଦିନିଆ ବିକ୍ରୟ ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୧ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ (Accessories) ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି (Discount) ରେ ମିଳୁଛି। ରିହାତି ବ୍ୟତୀତ ଇଣ୍ଡସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟାଙ୍କ (IndusInd Bank) ର କ୍ରେଡିଟ୍ ଏବଂ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଉପରେ ୧୦% ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ ନୋ cost EMI ଏବଂ ବିନିମୟ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।  

ସାମସଙ୍ଗ (Samsung) ର ନିକଟରେ 8,999 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ସାମସଙ୍ଗ Galaxy M02s  ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, 18,499 ଟଙ୍କାରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M31s ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, 22,999 ଟଙ୍କାରେ, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M02 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 6,999 ଟଙ୍କାରେ ସାମସଙ୍ଗ ଏବଂ 13,999 ଟଙ୍କାରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏମ 21 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି।

OnePlus Nord ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ 29,999 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏଥି ସହିତ, OnePlus 8T 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 42,999 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ OnePlus 9 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ OnePlus 8 Pro ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ 54,999 ଟଙ୍କା କ୍ରୟ କରିପାରିବେ।

ଜିଆଓମି କମ୍ପାନୀ ନିକଟରେ କିଛି ନୂତନ ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ସିରିଜ୍ (Redmi Note 10), ରେଡମି 9 ପାୱାର, ମି 10i। ଏହି ସମସ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫର୍ ସହିତ ସେଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ରେଡମି 9 ପାୱାର ଫୋନ୍ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ 10,499 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏଥି ସହିତ, ରେଡମି 9 ର 4+ 64 ଜିବି ଭାରିଆଣ୍ଟ 8,799 ଟଙ୍କାରେ, ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ 12,999 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ୱାନପ୍ଲସ, ସାମସଙ୍ଗ, ଜିଆଓମି ଏବଂ ଆପଲ ବ୍ୟତୀତ ଆମାଜନ ସେଲ ଭିଭୋ ଏବଂ ଓପୋ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ପାଇଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ 7,790 ଟଙ୍କା, ଭିଭୋ Y11 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 9,990 ଟଙ୍କାରେ ଏବଂ ଭିଭୋ Y12 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 9,990 ଟଙ୍କାରେ କିଣିପାରିବେ।  ସେହିଭଳି ଓପୋ F19 ପ୍ରୋ + ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 25,990 ଟଙ୍କାରେ, ଓପୋ F19 ପ୍ରୋ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 21,490 ଟଙ୍କାରେ, ଓପୋ F17 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 16,990 ଟଙ୍କାରେ ଏବଂ ଓପୋ A52 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 14,990 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

Shop Now

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *