Hoshiarpur Case: ଭାଇ-ଭଉଣୀ କେବେ ହୋଶିଆରପୁର ପିକନିକରେ ଯିବେ?: BJP

Nirmala _sitaraman

ପଞ୍ଜାବ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ରାଜନୀତିକରଣ ଉପରେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ (Union Finance Minister Nirmala Sitharaman ) କହିଛନ୍ତି ଯେ ହୋଶିଆରପୁର (Hoshiarpur) ରେ ଜଣେ ୬ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଜାଳିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଂଗ୍ରେସ (Congress) ଦଳର ନୀରବତା ଦୁଃଖଦାୟକ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ସେ କହିଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମୁଁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ ପଚାରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହେଉଛି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସରକାର ସେଠାରେ ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କାରରେ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଯାଇ ପିକନିକ୍ ଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ; କିନ୍ତୁ ହୋଶିଆରପୁର, କାରଣ କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ସେଠାରେ ଅଛି କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସେଠିକାର ଘଟଣାରେ କଣ ଗୋଟିଏ ପଦ କଥା କହିବ ନାହିଁ?

ଟ୍ୱିଟର ପ୍ରିୟ ଏବଂ  ଟ୍ୱିଟରରେ ବିଶେଷ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ (Rahul Gandhi) ଏହି ଘଟଣାରେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ କହି ନାହାଁନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଟୁଇଟ୍ (Tweet) ନାହିଁ, ଏଥିରେ କୌଣସି ଅସନ୍ତୋଷ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଆଲୋଚନା ନାହିଁ। ଜଣେ ମହିଳା ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ଏପରି ମନୋନୀତ କ୍ରୋଧ ତାଙ୍କ ଦଳର ସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁକୂଳ କରେ କି?

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପଞ୍ଜାବ (Punjab)  ହୋଶିଆରପୁରର ଟାଣ୍ଡା ( Tanda) ର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ୬ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ହତ୍ୟା ଏବଂ ପରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଝିଅଟି ବିହାର ( Bihar) ବାସିନ୍ଦା ଜଣେ ପ୍ରବାସୀ ଦଳିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର। ପୋଲିସ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

Also Read | Onion Price: ପିଆଜ ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରସରକାରଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ; ପାଇକାରି ଓ ଖୁଚୁରା ବେପାରୀ ରଖିପାରିବେନି ଅଧିକ ଷ୍ଟକ

Share this: