Himanshi Khurana: ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, କୃଷକ ବିଲ୍ ବିରୋଧି ରାଲିରେ ସାମିଲ ଥିଲେ

Himanshi-Khurana

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଗାୟିକା ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା (Himanshi Khurana) ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ରେ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା କିସାନ ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଆସୁଥିବା ହେତୁ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

 ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ (Covid-19) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଆସିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ କାରଣ ନିକଟରେ ସେ କୃଷି ବିଲ କୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ପଞ୍ଜାବର ଚାଷୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ଭରତ ବନ୍ଦ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ହିମାଂଶୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେହି ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଜଡିତ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କରୋନା ବିପଦ ଅଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ମୋର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପଜିଟିଭ୍ ମିଳିଛି। ସମସ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ପରେ ଏହା ଘଟିଛି।  ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲି। ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ବହୁତ ଭିଡ ଜମିଥିଲା। ଶୁଟିଂକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ନିଜେ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କଲି। ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେଉଁମାନେ ମୋ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଇ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଗାମୀ ରାଲିରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।  ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଆମେ ମହାମାରୀ ସହ ଲଢୁଛୁ ତେଣୁ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। “

ସୂଚନଯୋଗ୍ୟ ଯେ ହିମାଂଶୀ ପଞ୍ଜାବର କୃଷକଙ୍କ ସହ କୃଷକ ବିଲ୍ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସରକାର ଚାଷୀଙ୍କ ସହ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ତାଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି।

Also Read: 

Farmer Bills: କୃଷି ବିଲକୁ ନେଇ କୃଷକମାନଙ୍କୁ ଭ୍ରମିତ କରାଯାଉଛି:ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

Share this: