ଆଜିର ରାଶିଫଳ

Daily Horoscope Mahimalive.in live

ମେଷ: ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଓଜନ ହ୍ରାସ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ନିଶ୍ଚିତ କର ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବେଶରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ଅଛି। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଶା ହିନ କରିପାରନ୍ତି। ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସଜାଗ ଓ ସଚ୍ଚୋଟ ରୁହନ୍ତୁ। ଦିନଟି କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚାପ ମଧ୍ୟରେ ବିତିବା ସହିତ ଆପଣ ନିଜକୁ ଉଚିତ ସମୟ ଦେଇପରିବେ।

ବୃଷ: ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ଆଜି ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ। ହଠାତ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ଖାଲି ସମୟର ଭଲ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନଟିଏ ସହିତ ଏକ ଭଲ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଆଶା କରାଯାଏ। ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖନ୍ତୁ ଓ କିଛି ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ପଢନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସକାରାତ୍ମକତା ଦେଖାଉଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ଅଧିକ ଓ ଅଯଥା କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ତାହା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କର। କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଚାପ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଏବଂ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛାକୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲ, ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବ। ଦିନସାରା ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ ରଖନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପରେ। ଉଚିତ ବୁଦ୍ଧି ର ପ୍ରୟୋଗ କରି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଆପଣ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ ଏବଂ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ। ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ।  ଆପଣ ଗ୍ରୁମିଙ୍ଗ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି ଯେପରିକି ହେୟାରକଟ କିମ୍ବା ସ୍ପା ନେବା।

ସି˚ହ: ବୁଲିବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଧୂମପାନରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।  ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କଠୁ କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏବଂ ଚାହାଁନ୍ତି ଆପଣ ଠିକ୍ ଜାଣିଛନ୍ତି, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଘରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇ ପରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଅପେକ୍ଷା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇପାରନ୍ତି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସମ୍ବନ୍ଧ ଦୃଢ କରିବ। ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: ଅତ୍ୟଧିକ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଫିଟ୍ ରହିବାକୁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ। ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘର ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାକୁ ବଢାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମାଗିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପୂରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରକୃତରେ ଚମତ୍କାର ଘଟିବ। ନିଜର ମନପସନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତୁଷଠି ଅନୁଭବ କରିବେ।

ତୁଳା: ବିଶେଷ କରି କ୍ରୋଧକୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି, ଆପଣ ନିଜକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ନିବୃତ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ। ଭୁଲ ଯୋଗାଯୋଗ କିମ୍ବା ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ। ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଏବଂ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଅତୀତରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରି ନଥିଲା। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିବାହରେ ଆପଣ କଠିନ ସମୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା: ଯଦି ଆପଣ କୋଣସି ଜମିରେ ବିକ୍ରି କରିବାର ରହିଛି, ଆଜି ଏହାକୁ ଭଲ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ସମର୍ଥନ ଯୋଗାଇଦେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କଷ୍ଟ ଦେଉଥିବା ଭାର ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ କିଛି କରିବେ। ଆପଣ ସମୟକୁ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ, ଆପଣ ପାର୍କକୁ ଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ କରିପାରେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଧନୁ: ଅତ୍ୟଧିକ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଓଜନ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଆଣିଦେବ। ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରୁ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଜରୁରୀ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନା ବିଫଳ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ ଅଜାଣତରେ କିଛି ଚମତ୍କାର କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପ୍ରକୃତରେ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ହେବ।

ମକର: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆଜି ସୁଗନ୍ଧ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ନାପସନ୍ଦକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରେ। ଆଜି, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ନେଇଯିବେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ସହିତ ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତଥାପି ଆପଣ ପରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ଟିକିଏ ବିଶ୍ରାମ ଏବଂ ପୁଷ୍ଟିକର ଖାଦ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ବାଢାଇବାରେ ସାହାୟ ହେବ। ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଆଜି ବିଫଳ ହୋଇପାରେ। ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଶୀଘ୍ର ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ। ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିପାରେ। ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ କୋଣସି ଆଶା ନାହିଁ।  ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପ୍ରକୃତି ତୁମେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବାହେତୁ କୋଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ସାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଣିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ମୀନ: ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଯଦି ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ମିଶିକରି ଆର୍ଥିକ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।  ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରେମ କରିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ ମାଧ୍ୟମରେ ଉତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ମଧ୍ୟ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

Share this:

You may have missed