IPL 2020: ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ‘ଅସମ୍ଭବ’ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ RCB କୁ ଜିତାଇଲେ ଏମିତି ଥିଲା ଅନୁଷ୍କା-ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ab
Share this:

ଆବୁଧାବୀ: ଶନିବାର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL) ରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB)ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ (RR) ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ ଥିଲା ରୋମାଞ୍ଚକର। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଏକ ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି (Virat Kohli) ଙ୍କ ଆରସିବି ପରାଜୟ ଆଡକୁ ଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦଳର ସବୁଠାରୁ ବିପଜ୍ଜନକ ଖେଳାଳି ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ (AB de Villiers) ଏକ ଅସମ୍ଭବ ବିଜୟ ସମ୍ଭବ କରିଥିଲେ। ସେ ଏକ ଭଲ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଦଳ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା। ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଜୋଫ୍ରାଙ୍କୁ ଛକା ମାରି ଦଳକୁ ବିଜୟ ଦେବା ମାତ୍ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ମ୍ୟାଚକୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁ ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା(Anushka Sharma)ମଧ୍ୟ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କୁ କରତାଳି ଦେଇଥିଲେ।

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଭିଡିଓ କାରଣ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଜିତିଥିବାରୁ ଆରସିବି କ୍ୟାମ୍ପ ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁପଡିଥିବାବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ଖେଳାଳିମାନେ ନିରାଶ ହୋଇ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ କେହି କେହି ହାତରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, କେହି ବହୁତ ନିରାଶ ହେଲେ। ବିରାଟ ମଧ୍ୟ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୧୭୭ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଦଳ ପାଇଁ ରାଜସ୍ଥାନ ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ସର୍ବାଧିକ ୫୭ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ  ସହିତ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ରବିନ୍ ଉଥାପ୍ପା ମଧ୍ୟ ୪୧ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ୧୭୮ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ RCB ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିନଥିଲା

Share this:

1 thought on “IPL 2020: ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ‘ଅସମ୍ଭବ’ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ RCB କୁ ଜିତାଇଲେ ଏମିତି ଥିଲା ଅନୁଷ୍କା-ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

Leave a Reply

Your email address will not be published.