IPL 2020 Point Table: ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ CSKକୁ କଷ୍ଟକର, ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଆଶାବାଦୀ

rr vs csk

ଦୁବାଇ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL 2020)ର ୧୩ ତମ ସିଜନରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ (CSK) ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ (RR) ମଧ୍ୟରେ ୧୯ ଅକ୍ଟୋବର ମ୍ୟାଚରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ସାତ ୱିକେଟରେ ଜିତି ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲ (Point table)ରେ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏଥି ସହିତ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଅନ୍ୟ ଏକ ପରାଜୟ ପରେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଶେଷ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ସଂସ୍କରଣରେ CSK ପାଇଁ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ର କବାଟ ବନ୍ଦ ହେବାର ଲାଗିଲାଣି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପହଞ୍ଚିବା CSK ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଅସମ୍ଭବ ମନେହୁଏ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଆଶା ବଜାୟ ରଖିଛି।

IPL 2020: ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଜବାବପରେ, ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ସଫେଇ ସେ ମହିଳା ବିରୋଧୀ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି; ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଛନ୍ତି ଗାଭାସ୍କର…

CSK ର ଦଳ କେବଳ ୨୦ ଓଭରରେ ୫ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୧୨୫ ରନ୍ କରିପାରିଥିଲା। ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା (Ravindra Jadeja) ୩୦ ଟି ବଲରୁ ୩୫ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ସାମ କୁରାନ୍ ୨୨ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଜୋଫ୍ରା ତୀରନ୍ଦାଜ, କାର୍ତ୍ତିକ ଟାୟାଗି, ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଳ ଏବଂ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୧୭.୩ ଓଭରରେ ୧୨୬ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ମ୍ୟାଚକୁ ନିଜ ନାମରେ ପରିଣତ କରିଛି। ବଟଲର ୪୮ ବଲରୁ ୭୦ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ୨୬ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇନଥିଲେ। ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୨୮ ରନ୍ ପାଇଁ ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ବଟଲର ଏବଂ ସ୍ମିଥ୍ ଦଳକୁ ଏକ ବଡ଼ ବିଜୟ ଦେଇଥିଲେ।

ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ୍ (DC) ଦଳ ୧୪ ପଏଣ୍ଟ ସହ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଶୀର୍ଷରେ ଅଛି। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB) ପ୍ରତ୍ୟେକ ୧୨ ପଏଣ୍ଟ ଥିବାବେଳେ କେକେଆର (KKR) ୧୦ ପଏଣ୍ଟ ରହିଛି।

Also Read| IPL 2020: ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ‘ଅସମ୍ଭବ’ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ RCB କୁ ଜିତାଇଲେ ଏମିତି ଥିଲା ଅନୁଷ୍କା-ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

Share this: