America News: ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଲାନିଆ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

trump w
Share this:

ୱାଶିଂଟନ୍: America News ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ (Donald Trump) ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଲାନିଆ ଟ୍ରମ୍ପ (Melania Trump) କରୋନା (Covid-19) ରିପୋର୍ଟ୍ ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରାମର୍ଶଦାତା ହୋପ ହିକ୍ସ (Hope Hickes) କରୋନାଭାଇରସ (Corona Virus) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଲେଡି ମେଲାନିଆ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜକୁ କ୍ୟାରାଣ୍ଟାଇନ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ହୋପ ହିକ୍ସ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଅଭିଯାନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଥିଲେ। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ବାୟୁସେନା ଏକ ବିମାନରେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ।

ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଟ୍ରମ୍ପ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଟ୍ରମ୍ପ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ହୋପ୍ ହିଙ୍କସ୍ ବିନା ବିରତିରେ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ସେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

Also Read: ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନରେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ମୋଦୀଙ୍କ ନାମରେ ମାଗୁଛନ୍ତି ଭୋଟ

କମଲା ହ୍ୟାରିସଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ମୋ ସହିତ ଅଧିକ ଭାରତୀୟ ଅଛନ୍ତି: ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ

Share this: