ଗ୍ରାହକ ବିନା ମାସ୍କରେ Bank କୁ ଆସିବାରୁ,ଗୁଳି କଲେ ସିକ୍ୟୁରିଟୀ ଗାର୍ଡ

Share this:

ବରେଲି: କରୋନା ଭୂତାଣୁ ମହାମାରୀ (Coronavirus Pandemic) କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ। କିନ୍ତୁ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିବା ଜଣେ ଯୁବକକୁ ବହୁତ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବରେଲି (Bareilly) ରେ ଥିବା ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ମାସ୍କ ବିନା ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ସିକ୍ୟୁରିଟୀ ଗାର୍ଡ (Bank Security Guard) ଗୁଳି କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଆହତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏଥିସହ ପୋଲିସ ସିକ୍ୟୁରିଟୀ ଗାର୍ଡକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଆସିବା ପରେ ଗାର୍ଡ ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା, ପରେ ଗାର୍ଡ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ବରେଲି ନିକଟ ଉତ୍ତର ରେଳ କଲୋନୀର ବାସିନ୍ଦା ରାଜେଶ କୁମାର ରାଠୋର (୩୫) ଟେଲିକମ୍ ବିଭାଗର ଜଣେ ସହାୟକ ଅଟନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ସିଭିଲ୍ ଲାଇନ୍ ରେ ଅବସ୍ଥିତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ବରୋଦାର (BOI) ଆଞ୍ଚଳିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ବିନା ମାସ୍କରେ  ବ୍ୟାଙ୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଗାର୍ଡଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଫେରିଗଲେ। ସେ ଫେରି ପୁଣି ବିନା ମାସ୍କରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଗାର୍ଡ କେଶବ କୁମାର ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିଷୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତୟତର୍କ ଏବଂ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ରାଜେଶଙ୍କୁ ଗାର୍ଡ ନିଜର ଡବଲ ବ୍ୟାରେଲ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି କରିଥିଲେ। ଗୁଳିଟି ତାଙ୍କ ବାମ ଗୋଡରେ ବାଜିଛି। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସିଓ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କୋଟୱାଲୀ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ସହିତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆହତଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଗାର୍ଡ କେଶବ କୁମାରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡବଲ୍ ବ୍ୟାରେଲ୍ ବନ୍ଧୁକ ଲୋଡ୍ ହୋଇଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଗୁଳି ଆପେ ଆପେ ବାହାରିଗଲା। ସେ ଗୁଳି କରିନଥିଲେ।

ବରେଲି ଏସଏସପି କହିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ, ଯାହାର ଲାଇସେନ୍ସ ବନ୍ଧୁକ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି।

Also Read | ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ୪ଗୁଣ ଅଧିକ ଅମ୍ଳଜାନ ମହଜୁଦ ରଖିଥିଲେ:ଅଡିଟ ରିପୋର୍ଟ

Share this:

Leave a Reply

Your email address will not be published.